سبد خرید خالی است.
به وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان خوش آمدید.می توانید در این سایت به صورت رایگان ثبت نام کنید.

+ گزینش(فیلتر) بر اساس:

ترتینوئین
ترتینوئین

این دارو برای درمان موضعی آکنه، پیرشدگی پوست در اثر نور و کمکی برای چروکها، قسمتهای هیپرپیگمانته شده و پوست خشن صورت استفاده می شود.

مایکومیس
مایکومیس

این دارو برای درمان کاندیدیاز اروفارنژیال وولووواژینال و pityriasis versicolor ، درماتوفیت پاسخ نداده به درمان موضعی، آنکومایکوزیس و عفونت های سیستمیک مثل آسپرژیلوس، بلاستومایکوزیس، کریپتوکوکسوزیس، کوکسیدیومایکوزیس، کاندیدیازیس، کروموبلاستومایکوزیس و هیستوپلاسموزیس استفاده می شود.

کلیندامایسین
کلیندامایسین

این دارو از طریق اتصال به RNA 50 S ریبوزومی، موجب مهار سنتز پروتئین در باکتری می شود و اثرات باکتریواستاتیکی ایجاد می کند.

اریترومایسین
اریترومایسین

این دارو برای درمان موضعی آکنه ولگاریس و پیشگیری و درمان عفونت های سطحی و چرک زای پوستی استفاده می شود.

مگافن
مگافن

این داروی برای درمان دردهای خفیف تا متوسط ناشی از سردرد(عصبی و میگرنی)، دندان درد، دردهای عصبی- ماهیچه ای، دردهای مفصلی و دیس منوره استفاده می شود.

ملوکسیکام
ملوکسیکام

ملوکسیکام یک داروی ضد التهابی و غیر استروئیدی است که آنزیم سیکلواکسیژن از cyclooxygenase را مهار کرده و مانع فعالیت آن می‌شود.

کلوبتازول
کلوبتازول

از این دارو برای ضدالتهاب استروئیدی قوی جهت رفع التهاب و مؤثر در درمان بعضی بیماریهای پوستی از جمله اگزما، درماتیتها، پسوریازیس، لیکن پلان، پمفیگوس، پمفیگوئید استفاده می شود.

کوئمایند
کوئمایند

کوئمایند از داروهای آنتی سایکوز به شمار می رود که برای درمان نشانه‌های اختلال سایکوتیک مانند اختلال اسکیزوفرنی و اختلال دوقطبی و همچنین برای درمان اختلالات خواب استفاده می شود.

رابوفن
رابوفن

رابوفن برای کاهش درد ناشی از کوفتگی ها، کشیدگی عضلات و درد های ناشی از ورزش و فعالیت فیزیکی کاربرد دارد. این دارو همچنین در تسکین درد مفاصل و کمر درد نیز مفید است.

کلوبتازول
کلوبتازول

این دارو برای ضدالتهاب استروئیدی قوی جهت رفع التهاب و مؤثر در درمان بعضی بیماریهای پوستی از جمله اگزما، درماتیتها، پسوریازیس، لیکن پلان، پمفیگوس، پمفیگوئید استفاده می شود.

«« « 2/ » »»
به جای اینکه فروشنده باشید، یک مشاور دلسوز باشید، آنگاه فروش خودش اتفاق می افتد. « برایان تریسی »
ما درپي نياز واقعي مشتري هستيم،نه كالاي ظاهري كه انتخاب كرده است!
 


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 760
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )