سبد خرید خالی است.
به وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان خوش آمدید.می توانید در این سایت به صورت رایگان ثبت نام کنید.

+ جستجو بر اساس استان:

+ گزینش(فیلتر) بر اساس:

بی‌پریدن
بی‌پریدن

از این دارو برای اختلالات اکستراپیرامیدال، پارکینسونیسم، درمان اختلالات اسپاستیک غیر مرتبط مانند آسیب به نخاع بزرگسالان استفاده می شود.

تادالافیل
تادالافیل

تادالافیل با طولانی شدن شلی عضلات نرم و افزایش گردش خون اثر می‌کند.

سوماتریپتان
سوماتریپتان

سوماتریپتان، داروی ضد میگرن و آگونیست گیرنده سروتونینی است کهبا انقباض عروق مغزی و کاهش التهاب نوروژنیک، باعث بهبود سردرد میگرنی و سردردهای عروقی می‌شود.

این دارو دارای کافئین است که محرک خفیف دستگاه عصبی مرکزی می باشد و می تواند عروق خونی مغز را منقبض کند و این اثر ممکن است به رفع سردرد کمک نماید.

موبیفارم
موبیفارم

این دارو برای ملوکسیکام در درمان علائم بیماری‌های روماتیسم، پوکی استخوان، اسپوندیلیت انکیلوزان استفاده می شود.

رزوواستاتین ۱۰ میلی گرم
رزوواستاتین ۱۰ میلی گرم

رزوواستاتین برای کاهش چربی خون (کلسترول و تری گلیسیرید) استفاده می شود که از طریق مهار HMG-CO A مانع از تشکیل پیش ماده سازنده کلسترول (موالونات) می شود و به بازجذب کلسترول را نیز توسط سلول های کبدی کمک می کند.

پنتوپرازول ۲۰ میلی گرم
پنتوپرازول ۲۰ میلی گرم

پنتوپرازول از دسته مهارکننده های پمپ های پروتونی (ppi) به شمار می رود که بصورت برگشت ناپذیر میزان اسید تولید شده در معده را کاهش می دهد. این دارو دارای کمترین میزان تداخل دارویی نسبت به سایر داروهای ppi است که به همین دلیل برای بیماران مبتلا به رفلاکس معده با سابقه ی سوزش مری مناسب است.

کو-آموکسی کلاو ۳۷۵
کو-آموکسی کلاو ۳۷۵

آموکسی کلاو یک آنتی بیوتیک خوراکی است که حاوی آموکسی سیلین و کلاولانات پتاسیم (یک بازدارنده بتا لاکتاماز) است. این دارو در عفونت های قسمت تحتانی دستگاه تنفس، اوتیت میانی، سینوزیت، عفونت های پوستی و عفونت های دستگاه ادراری ناشی از ارگانیسم های حساس، استفاده می شود.

سفیکسیم ۵۰- ۱۰۰
سفیکسیم ۵۰- ۱۰۰

سفیکسیم یک آنتی بیوتیک نیمه سنتزی از دسته سفالوسپورین ها می باشد. سفیکسیم جزء نسل سوم گروه سفالوسپورینها می باشد. این دارو با مهار ساخت دیواره سلولی، فعالیت باکتریسیدال خود را اعمال می کند.

ایراموکس بی دی® ۴۰۰
ایراموکس بی دی® ۴۰۰

فرمولاسیون آموکسی سیلین حاوی آموکسی سیلین سه آبه می باشد که یک آنتی بیوتیک نیمه سنتزی با طیف وسیعی از فعالیت باکتریسیدال در مقابل میکرو ارگانیسم های گرم مثبت و گرم منفی است. آموکسی سیلین، ساخت دیواره سلولی باکتری ها را در هنگام تکثیر سلولی مهار می کند.

«« « 2/ » »»
به جای اینکه فروشنده باشید، یک مشاور دلسوز باشید، آنگاه فروش خودش اتفاق می افتد. « برایان تریسی »
ما درپي نياز واقعي مشتري هستيم،نه كالاي ظاهري كه انتخاب كرده است!
 


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1494
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )