سبد خرید خالی است.
به وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان خوش آمدید.می توانید در این سایت به صورت رایگان ثبت نام کنید.
                                                     وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان  سرمايه گذار مي پذيرد
خرید تجهیزات پزشکی توانبخشی
برای خرید تجهیزات توانبخشی باید ابتدا به نیاز بیمار توجه کرد، همه بیماران و معلولان در یک دسته قرار نمی گیرند و تجهیزاتی که باید برای آنها خریداری شود، با هم متفاوت است.
برای خرید تجهیزات توانبخشی باید ابتدا به نیاز بیمار توجه کرد. همه بیماران و معلولان در یک دسته قرار نمی گیرند و تجهیزاتی که باید برای آنها خریداری شود، با هم متفاوت است. راهنمای زیر نیازهای معلولان را با توجه به نوع عارضه و محدودیت جسمانی، توضیح داده است:

تجهیزات بخش فیزیوتراپی

از جمله مهمترین تجهیزاتی برای معلولان جسمی، می توان به دستگاه تحریک الکتریکی گالوانیک و فارادیک، مادون قرمز، اولتراسوند، مخزن T.N.Sدستگاه هات پکذ و ضمائم، ماساژور دستی، فریم وضایم، پارالل و آینه، چرخ شانه، دوچرخه ثابت، میز کوادریسپس، پولی وضمائم، نردبان انگشتی، ودج تقویت کوادریسپس، ویلچر، انواع عصا و ... اشاره کرد که در بخش فیزیوتراپی قرار می گیرند.

 تجهیزات بخش کاردرمانی

برای معلولانی که نیاز به مراحل آموزشی به منظور یادگرفتن انجام امور روزانه را دارند، خرید تجهیزات کاردرمانی ضرورت پیدا می کند. از جمله این تجهیزات می توان به تشک ۱۰ سانتیمتری کاردرمانی، تخت کاردرمانی با رویه چرمی، رولر سری کامل در سایزهای متفاوت، ویت کاف در وزن های مختلف، تراباند، واکینگ شولدر بزرگسال، پارالل بار قابل تنظیم، پله و رمپ، فریم ایستاده قابل تنظیم، ویبراتور و .... اشاره کرد.

تجهیزات بخش گفتار درمانی

برخی از ناتوان ها از نظر جسمی سالم به نظر می رسند اما نمی توانند براحتی تکلم کنند. برای این دسته از معلولین گفتاری باید تجهیزاتی همچون آیینه گفتار درمانی، دستگاه تربیت گفتار، دستگاه زبان آموز و ... خریداری شود.

 تجهیزات اتاق معلولان

برای اتاق معلولان و ناتوان ها تجهیزات خاصی مورد نیاز است تا آنها هم بتوانند همچون افراد عادی امور شخصی خود را بدون نیاز به کمک اطرافیان انجام دهند. از جمله این تجهیزات می توان به تشک استاندارد با توجه به شرایط معلول، تخت بستری دارای ارتفاع مناسب بر اساس میزان استقلال معلول، کمد یا دراور با طراحی های خاص، صندلی مناسب و ایمن و .... اشاره کرد.
نویسنده :  ویکی محتوا    |    1396/4/10
سایر مقالات این نویسنده :


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 308
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
تجهیزات پزشکی