سبد خرید خالی است.
به وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان خوش آمدید.می توانید در این سایت به صورت رایگان ثبت نام کنید.
                                                     وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان  سرمايه گذار مي پذيرد
خرید تجهیزات توانبخشی
کسانی که قصد خرید تجهیزات و لوازم توانبخشی را دارند، باید به موارد و نکات زیادی توجه کنند که در نوشتار زیر به آنها پرداخته ایم.
کسانی که قصد خرید تجهیزات و لوازم توانبخشی را دارند، باید به موارد و نکات زیر توجه کنند:

تناسب تجهیزات با نیاز و محدودیت جسمانی بیمار

مهمترین نکته زمان خرید تجهیزات توانبخشی ابتدا توجه به نیاز بیمار است که توصیه می شود در این مورد با متخصص و پزشک بیمار مشورت شود. در مراکز توانبخشی بخش مشاوره هم می تواند اطرافیان و خانواده بیمار را برای خرید تجهیزات مناسب یاری دهد. برای مثال برخی از بیماران می توانند کارهای شخصی از جمله حمام و سرویس بهداشت خود را بدون نیاز به کمک دیگران انجام دهند، اما برای رفت و آمد از پله ها به کمک نیاز پیدا می کنند. در این صورت برای او باید از تجهیزاتی که به منظور سهولت رفت و آمد از پله ها طراحی شده است، خریداری شود.

توجه به کیفیت محصول

زمان خرید تجهیزات توانبخشی باید به برند تجاری و کیفیت محصول توجه ویژه ای شود. برخی از شرکت ها ممکن است تعهدی در مقابل مشتریان نداشته باشند و تجهیزات بدون تضمین کیفیت در بازار عرضه کنند. در صورت خریداری این نوع محصولات ممکن است ضمن خراب شدن دستگاه، به بیمار هم صدمات جدی وارد شود. همچنین باید به خدمات پس از فروش تجهیزات توانبخشی و کارت گارانتی آنها هم به عنوان فاکتور مهمی برای خرید توجه شود.

قیمت و هزینه تجهیزات توانبخشی

با توجه به مشکلاتی که قشر معلول دارند و هزینه های که خانواده ها برای تامین نیازهای این قشر متحمل می شوند، قیمت و هزینه تجهیزات توانبخشی هم اهمیت زیادی پیدا می کند. این در حالیست که بسیاری از خانواده ها توان مالی برای خرید تجهیزات با قیمت های بالا را ندارند. اما باید توجه داشت که خرید یک محصول ارزان قیمت و بی کیفیت می تواند مشکلات دیگری را در پی داشته باشد. در حالی که با خرید یک وسیله باکیفیت و پرداخت هزینه بالا، بیمار می تواند تا سالها از این محصول استفاده کند که این امر به معنای صرفه جویی در هزینه ها هم می باشد.
نویسنده :  ویکی محتوا    |    1396/4/10
سایر مقالات این نویسنده :


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 228
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
تجهیزات پزشکی