سبد خرید خالی است.
به وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان خوش آمدید.می توانید در این سایت به صورت رایگان ثبت نام کنید.
                                                     وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان  سرمايه گذار مي پذيرد
خرید تجهیزات توانبخشی کاردرمانی
تجهیزات توانبخشی کاردرمانی هر روز در حال افزایش هستند و محققان و دانشمندانی که مشغول ساخت تجهیزات آموزشی جدید هستند، دستاوردهای خود را روانه بازار می کنند.
تجهیزات توانبخشی کاردرمانی هر روز در حال افزایش هستند و محققان و دانشمندانی که مشغول ساخت تجهیزات آموزشی جدید هستند، دستاوردهای خود را روانه بازار می کنند. از جمله مهمترین تجهیزات توانبخشی کاردرمانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

محصولات گفتار درمانی

بخش زیادی از جامعه معلولین و ناتوان ها از قدرت تکلم محروم هستند. به همین دلیل قسمتی از تجهیزات توانبخشی کاردرمانی به محصولات گفتار درمانی اختصاص دارد. از جمله این محصولات می توان به دستگاه دارای هدفون و ویبراتوری اشاره کرد. این دستگاه بر روی مچ دست یا سایر نقاط حساس بدن بیمار نصب می شود. این دستگاه قادر است تا اصوات دریافت شده از محیط اطراف را تجیزه کنید و سپس متناسب با فرکانس آنها، رنگ های مختلفی را برای بیمار نشان دهد.

شاک ویوتراپی در فیزیوتراپی

شاک ویوتراپی به عنوان یکی از جدیدترین روش های کاردرمانی برای قشر معلول محسوب می شود که با استفاده از امواج صوتی پر قدرت، درد ناشی از بعضی بیماری های سیستم حرکتی بدن انسان را تا حد زیادی کاهش می دهد. این دستگاه با یک شوک ویو یا موج شوکی عمل می کند. از این دستگاه برای درمان ناهنجاری های اسکلتی عضلانی، التهاب تاندون های مفصل شانه یا کلسیفیکاسیون شانه، شکستگی جوش نخورده، درد مزمن پاشنه پا فاشیای کف پا، التهاب اپی کندیل داخلی و خارجی آرنج (تنیس البو) استفاده می شود.

لادر Ladder

لادر شبیه به یک نردبان چوبی است که 2،44 سانتیمتر طول دارد. این وسیله برای کسانی که در راه رفتن دچار مشکل هستند، استفاده می شود. کودکانی که زمان راه رفتن دچار مشکل و نقص جسمی هستند، می توانند با استفاده لادر مراحل اولیه راه رفتن را انجام دهند. این وسیله برای کودکان مبتلا به بیماری آتاكسي توصیه می شود.

تشک مات

برای کودکانی که به بیماری فلج مغزی مبتلا هستند، از تشک مات استفاده می شود. این تشک در ابعاد 1*2 در بازار موجود است.
نویسنده :  ویکی محتوا    |    1396/4/10
سایر مقالات این نویسنده :


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 225
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
تجهیزات پزشکی