سبد خرید خالی است.
به وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان خوش آمدید.می توانید در این سایت به صورت رایگان ثبت نام کنید.
                                                     وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان  سرمايه گذار مي پذيرد
خرید تجهیزات توانبخشی سالمندان
سالمندانی که به دلیل نقص جسمی توانایی حرکت و انجام امور روزانه خود را ندارند، به تجهیزات توانبخشی نیاز مبرم پیدا می کنند. خرید تجهیزات توانبخشی برای این قشر باید با توجه به نیاز آنها صورت بگیرد.
سالمندانی که به دلیل نقص جسمی توانایی حرکت و انجام امور روزانه خود را ندارند، به تجهیزات توانبخشی نیاز مبرم پیدا می کنند. خرید تجهیزات توانبخشی برای این قشر باید با توجه به نیاز آنها صورت بگیرد. از جمله مهمترین وسایل و تجهیزاتی توانبخشی که باید برای قشر سالمند خریداری شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ویلچر خیابانی برقی برانکاردی

ویلچرهای زیادی در بازار موجود است ما ویلچر خیابانی برقی برانکادری بهترین گزینه برای سالمندان است. این ویلچر قادر است تا 6 کیلومتر سالمند را به سمت جلو ببرد. حرکت ویلچر به سمت عقب هم تا 3 کیلومتر است. ویلچر برقی تاشو است و پس از استفاده می توان آن را براحتی جابجا کرد. این ویلچر دارای پشتي متحرك با قابليت تنظيم ارتفاع است که در نتیجه می توان براحتی بیمار را به روی سطوح با ارتفاع متفاوت منتقل کرد.

ويلچر چند منظوره مخصوص حمام

یکی دیگر از تجهیزات مورد نیاز برای سالمندان ویلچر چند منظوره مخصوص حمام است. این نوع ویلچر دارای بدنه آلومينيوم است که زیر دستی و زيرپايي آن متحرک و قابل تنظيم است. همچنین ویلچر به دلیل داشتن توالت فرنگی، برای سالمندانی که توانایی رفتن به سرویس بهداشتی را ندارند، بهترین گزینه است. ویلچر چند منظوره دارای پشتي متحرک است که امکان استفاده در حالت چرخ جلو را برای بیمار فراهم می کند.

تخت تمام اتوماتیک برقی

تختخواب های تمام اتوماتیک برقی هم از دیگر تجهیزات توانبخشی برای سالمندان است که به دلیل داشتن قابلیت های متعدد برای بیماران CP و ضایعات گردنی مناسب است. این نوع تختخواب ها دارای ٤ شکن تمام اتوماتيک است و می توان سطح آن را تغییر داد. این نوع تختخواب تحمل وزن تا ٢٥٠ کيلوگرم در حالت ايستاده را دارد. از دیگر قابلیت های تختخواب های تمام اتوماتیک برقی می توان به تغيير ارتفاع و بازگشت مجدد و سريع شيب اشاره کرد.
نویسنده :  ویکی محتوا    |    1396/4/10
سایر مقالات این نویسنده :


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 280
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
تجهیزات پزشکی