سبد خرید خالی است.
به وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان خوش آمدید.می توانید در این سایت به صورت رایگان ثبت نام کنید.
                                                     وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان  سرمايه گذار مي پذيرد
تولیدکنندگان تجهیزات توانبخشی
مهمترین ویژگی های شرکت های تولیدکننده تجهیزات توانبخشی کدامند؟
شرکت های زیادی در زمینه تولید و عرضه تجهیزات توانبخشی فعالیت دارند. برخی از این شرکت ها محصولات خود را به طور مستقیم از کشورهای خارجی وارد می کنند و برخی دیگر به تولید این تجهیزات می پردازند. شرکت هایی که به تولید دستگاه ها و تجهیزاتی همچون سیستم های فیزیوتراپی، توان‌بخشی، هیدروتراپی و مکانوتراپی، تجهیزات و دستگاه‌های ورزشی، بدن‌سازی و تجهیزات ارتوپدی فنی( اندام‌های مصنوعی) فعالیت دارند، تخصص خود را بر روی تولید محصولاتی با کیفیت و متناسب با نیاز معلولان و ناتوان ها گذاشته اند.
 


 
از مهمترین ویژگی های شرکت های تولیدکننده تجهیزات توانبخشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعهد خدمت

این شرکت ها با بکارگیری تمام توان و تخصص خود در راستای تولید و عرضه تجهیزات توانبخشی فعالیت می کنند که خود را متعهد به خدمت صادقانه می دانند. مشتریان این شرکت ها افراد ناتوان، معلول و سالمندان است که توانایی انجام امور روزانه خود را بطور مستقل ندارند. از این رو شرکت های تولید کننده خود را موظف به تولید و عرضه محصولاتی می دانند که بیشترین کمک را به این قشر کنند و هیچ آسیبی را برای آنها به دنبال نداشته باشند.

ارائه خدمات پس از فروش

برخی از محصولاتی که توسط شرکت های تولید کننده تجهیزات توانبخشی عرضه می شود، ممکن است به دلایلی به تعمیر نیاز داشته باشند. در این صورت مدیران شرکت ها حاضر به ارائه خدمات پس از فروش هستند و برای حمایت از قشر ناتوان و معلول جامعه، یکی از مهمترین بخش های شرکت را به ارائه خدمات پس از فروش اختصاص داده اند.

تلاش برای محصولات جدیدتر

از دیگر خدمات شرکت های تولیدکننده تجهیزات توانبخشی، سرمایه گذاری در بخش تحقیقات و تولید و عرضه تجهیزات با قابلیت های بیشتر است. به طوری که هر روز شاهد ورود محصولات با کیفیت بالاتر و قابلیت های بیشتر هستیم.
نویسنده :  ویکی محتوا    |    1396/4/10
سایر مقالات این نویسنده :


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 245
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
تجهیزات پزشکی