سبد خرید خالی است.
به وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان خوش آمدید.می توانید در این سایت به صورت رایگان ثبت نام کنید.

+ گزینش(فیلتر) بر اساس:

تخت ریکاوری مکانیکی سه شکن
تخت ریکاوری مکانیکی سه شکن

تخت ریکاوری مکانیکی سه شکن، با قابلیت تنظیم ارتفاع، تنظیم زاویه پشتی و زاویه زیر زانو، با پوشش رنگی استاتیک طراحی شده است. این تخت جایگاه سرم و کپسول اکسیژن نیز دارد و حداکثر تحمل وزن آن، 200 کیلوگرم است.

تخت ریکاوری دو شکن بدون تنظیم ارتفاع
تخت ریکاوری دو شکن بدون تنظیم ارتفاع

تخت ریکاوری دو شکن مکانیکی، با قابلیت تنظیم زاویه پشتی و زیر زانو، در ابعاد طول و عرضی 70 در 190 و ارتفاع 80 سانتی متری، طراحی شده است که بدسایدهای آن تاشو و ضامندار است. این تخت دارای جایگاه کپسول اکسیژن و پایه سرم نیز می باشد.

تخت الکتریکی اطفال دو شکن
تخت الکتریکی اطفال دو شکن

تخت الکتریکی اطفال دو شکن، سه تکه بوده و از چهار عدد موتور خطی تشکیل شده است. دو موتور برای تغییر زاویه زیر سر و زیر پا کاربرد دارد و دو موتور دیگر جهت تغییر ارتفاع تخت و زاویه شیب آن، قرار داده شده است. در صورتی که نیاز به تغییر بدسایدهای دو طرف تخت باشد، فقط کافی است ضامن روی لولاهای موجود را به آرامی پایین کشید تا بدسایدها به آرامی پایین بیایند. این محصول مجهز به یک عدد هندست بیمار با قابلیت تغییر سه پوزیشن است. یک عدد کنترل پنل با قابلیت قفل و تغییر پوزیشن توسط پرستار نیز دارد. دارای قابلیت CPR الکتریکی است. هندل های CPR در دو طرف تخت قرار گرفته است تا در صورت نیاز به انجام CPR پوزیشن مناسب جهت این کار به راحتی صورت گیرد. باتری ذخیره انرژی برق نیز درون این تخت قرار دارد تا در صورت جابجایی اطفال یا هنگام قطعی برق، اشکالی در درمان رخ ندهد.

تخت مکانیکی اطفال دو شکن
تخت مکانیکی اطفال دو شکن

تخت بستری اطفال مکانیکی دو شکن، با دارا بودن جک مکانیکی روان برای تغییر زاویه پشتی و زیر پا، با ابعاد مناسب کودک، طراحی شده است. بدسایدهای این تخت قابلیت هدایت کردن به بالا و قسمت میانی را نیز دارد. بنا به سفارش مشتری می توان این تخت را همراه با تخت همراه (مادر) ارائه داد.

تخت مکانیکی اطفال یک شکن
تخت مکانیکی اطفال یک شکن

تخت مکانیکی اطفال یک شکن، مناسب کودکان بیمار طراحی شده است که مجهز به یک جک مکانیکی روان با دسته ای است که قابلیت تغییر زاویه پشتی را دارد. بد سایدهای کشویی در اطراف تخت را می توان با فشار دادن دستگیره های مربوطه، در راستای افقی یا به سمت بالا هدایت کرد و در حالت میانی یا حالت انتهایی قفل نمود. پوشش رنگی تخت مکانیکی اطفال یک شکن، الکترواستاتیک است که قابلیت شستشو و ضدعفونی کردن را نیز دارد.

تخت بستری مکانیکی سه شکن Three crank bed
تخت بستری مکانیکی سه شکن Three crank bed

این تخت مناسب بزرگسالان است و مجهز به دو عدد جک مکانیکی کاملا روان است که امکان تغییر زاویه پشتی تا 50 درجه و زاویه زیر زانو را تا 35 درجه دارد. همچنین دارای سیستم RACK جهت تنظیم زاویه زیر پا در پوزیشن مورد نیاز است. سر تخت ها با توجه به درخواست مشتری می توانند از پانل MDF یا به صورت پلاستیکی ABS باشد. دارای پوشش رنگی الکترواستاتیک است که قابل شستشو و ضدعفونی کردن نیز می باشد. تمامی اتصالات تخت با جوش CO2 صورت گرفته است.

تخت بستری دو شکن مکانیکی
تخت بستری دو شکن مکانیکی

تغییر زاویه شکن ها به صورت دستی دارای قابلیت تغییر بخش تحتانی و پشتی تخت، برای راحتی بیمار توسط میله های چرخشی

تخت بستری مکانیکی یک شکن Mechanical one crank bed
تخت بستری مکانیکی یک شکن Mechanical one crank bed

تخت بستری مکانیکی یک شکن، مجهز به یک عدد جک مکانیکی روان با دسته تا شونده می باشد که امکان تغییر زاویه پشتی به اندازه مورد نظر را دارد. پوشش رنگی الکترواستاتیک و قابلیت شستشو و ضدعفونی کردن آن، از دیگر مشخصات این تخت است. این تخت از دو چرخ ترمز دار که به صورت ضربدری قرار گرفته اند، بهره مند است. بدسایدهای آکاردئونی دارای قفل فولادی در دو طرف تخت قرار گرفته است که با فشار دادن دکمه قفل، به راحتی به پایین می آید.

 
 

            
شرکت پل ایده آل پارس

 شرکت لقمان پژوهش بهینه-تجهیز کننده آزمایشگاههای کارخانجات-صنایع غذایی شیمی ومیکروبی
-آزمایشگاه کنترل کیفی دانشگاهی وتحقیقاتی-تجهیز کامل آزمایشگاه:
کیک وکلوچه-نوشابه-آبمیوه وآبلیمو-عرقیات گیاهی-لبنیات-عسل-بیسکویت-شیرینی وشکلات-آرد وغلات-چیپس واسنک-ساندویچ سرد-غذاهای آماده-بسته بندی حبوبات-بسته بندی خشکبار-رب گوجه فرنگی-مربا وترشی جات-دلستر- آبمعدنی-آب آشامیدنی-کره گیاهی-روغن نباتی وگیاهی-و....
66951107
 66494917
 66480375 
09121311551
 

 


           

 

 شرکت نوید پرتو نما


                                                                


   شرکت رابین صنعت هونام


    
تجهیزات دندان پزشکی آردین


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1823
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )