سبد خرید خالی است.
به وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان خوش آمدید.می توانید در این سایت به صورت رایگان ثبت نام کنید.
بیوتکنولوژی شاخه ای از علوم جدید است که انواع گوناگونی دارد. رشته های بیوتکنولوژی برای انسان ها، دام ها، طیور و کشاورزی کاربرد دارد. در این رشته، متخصصین به بررسی صفات ژنتیکی و انتقال آن از والد به ولد می پردازند. درواقع این افراد با بررسی DNA، به اصلاح مشکلات ژنتیکی، تولید داروهای نوترکیب و واکسن های کم هزینه یا یافتن راهی برای تشخیص سریع و درمان موثر بیماری ها می پردازند. ژنومیک بخشی از کار متخصصین است که شامل تجزیه و تحلیل داده ها و اطلاعات ژنتیکی می شود. از تجهیزات آزمایشگاهی لازم برای این رشته می توان تانک ازت و نیتروژن، هموژنایزر، انکوباتور کربن دی اکسید، پمپ های پریستالیتیک، بیوراکتورهای مواج، دستگاه پی سی آر، سیستم فیلتراسیون، الایزر ریدر و واشر، انواع سمپلرها و دستگاه اسپتروفتومتر را نام برد. هر کدام از این تجهیزات، برای بررسی و دست یابی به نتیجه قطعی لازم هستند. از این رو یک آزمایشگاه کامل، شامل تجهیزات نام برده می باشد.

+ گزینش(فیلتر) بر اساس:

دستگاه الکترولیت آنالایزر ساخت کمپانی High Technology Inc آمریکا
دستگاه الکترولیت آنالایزر ساخت کمپانی High Technology Inc آمریکا

این دستگاه قابلیت اندازه گیری کلسیم، کلر، سدیم و پتاسیم در خون، سرم و ادرار را دارد. علاوه بر اندازه گیری یون های گفته شده، قابلیت اندازه گیری Li و Mg را نیز دارد.

الکترولیت آنالایزر
الکترولیت آنالایزر

دستگاه الکترولیت آنالایزر ابرای سنجش یونهای سدیم، پتاسیم، کلر و کلسیم توتال و یونیزه و لیتیم در مایعات بدن از ز روش (Ion Selective Electrode (ISE استفاده می کند.

به جای اینکه فروشنده باشید، یک مشاور دلسوز باشید، آنگاه فروش خودش اتفاق می افتد. « برایان تریسی »
ما درپي نياز واقعي مشتري هستيم،نه كالاي ظاهري كه انتخاب كرده است!
 


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1583
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )