سبد خرید خالی است.
به وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان خوش آمدید.می توانید در این سایت به صورت رایگان ثبت نام کنید.
خون شناسی یا هماتولوژی به مطالعه دقیق گلبول های قرمز، گلبول های سفید و پلاکت خون می گویند. فرایندهایی مانند انعقاد خون و فرایند خونسازی، مورد بررسی متخصصین هماتولوژی قرار می گیرد. متخصصین خون شناسی، با کمک تجهیزات هماتولوژی، به بررسی بیماری های خونی می پردازند. یک آزمایشگاه هماتولوژی دارای تجهیزات آزمایشگاهی خون، بانک خون و انعقاد خون است. بانک خون مخزنی است که در آن، گروه های خونی گوناگون که توسط افراد مختلف، اهدا شده است، پس انداز می شود. سل کانتر یکی از مهمترین و کاربردی ترین تجهیزات آزمایشگاهی هماتولوژی است که قابلیت اندازه گیری هموگلوبین، هماتو کریت، پلاکت و گلبول های سفید و قرمز را دارد. از دیگر تجهیزات هماتولوژی می توان به انکوباتور، بن ماری سرولوژی، شیکر تیوب، ترازوی حساس اندازه گیری، شیکر میکرو هماتوکریت، هود آزمایشگاهی، سانتریفیوژ، میکروسکوپ متصل به دوربین، یخچال و فریزر آزمایشگاهی نام برد که یک بخش هماتولوژی، از آن بهره مند است.

+ گزینش(فیلتر) بر اساس:

دستگاه آنالایزر انعقاد خون مدل TS4000
دستگاه آنالایزر انعقاد خون مدل TS4000

در این دستگاه جواب آزمایش به صورت پرینت ارائه می شود و سیستم پیشرفته آزمایش مگنتیک دوبل آن، از به وجود آمدن حباب هوا در حین نمونه گیری پیشگیری می کند. صفحه نمایش بزرگ آن، برای بررسی بهتر نتایج طراحی شده است.

هود شیمی /هود آزمایشگاهی
هود شیمی /هود آزمایشگاهی

از هود شیمی برای محافظت از پرسنلی که در آزمایشگاه ها با خطر مواد عفونی سروکار دارند و همچنین محافظت در مقابل آنالیز نمونه هایی که تولید آلودگی می کنند، استفاده می شود.

دستگاه رنگ آمیزی اتوماتیک-Automation Staining
دستگاه رنگ آمیزی اتوماتیک-Automation Staining

از دستگاه سل کانتر برای اندازه گیری تعداد گلبول های قرمز(RBC)، گلبول های سفید (WBC) و پلاکت ها استفاده می شود.

دستگاه تمام اتوماتیک نفلومتری
دستگاه تمام اتوماتیک نفلومتری

سنجش میزان نوری که برای عبور از محیط شفاف از مسیر اصلی‏اش دور می‏ شود. به عبارت دیگر این دستگاه برای سنجش واکنشهای رسوبی بین آنتی‏ژن و آنتی‏بادی در محلول‏های رقیق می‏تواند موجب انعکاس و تفرق نورمی شود، کاربرد دارد.

داروی انعقادی
داروی انعقادی

برای انجام آزمایشات انعقادی و پی بردن به اینکه نقص در کدام یک از فاکتور های انعقادی است باید از فاکتور های مختلفی استفاده شود با افزودن هر یک از فاکتور ها آزمایش انعقادی انجام می شود و تشکیل لخته صورت می گیرد .

کوآگلومتر 4 کاناله
کوآگلومتر 4 کاناله

دستگاه کوآگلومتر 4 کاناله برای انعقاد خون استفاده می شود که مکانیسم عملکرد آن ایمپدانس، فتومتری، الکترومغناطیس و روش ایمپدانس مکانیکی است که از تغییرات ویسکوزیته خون برای تعیین زمان تشکیل لخته استفاده می‌شود.

 
 

            
شرکت پل ایده آل پارس

 شرکت لقمان پژوهش بهینه-تجهیز کننده آزمایشگاههای کارخانجات-صنایع غذایی شیمی ومیکروبی
-آزمایشگاه کنترل کیفی دانشگاهی وتحقیقاتی-تجهیز کامل آزمایشگاه:
کیک وکلوچه-نوشابه-آبمیوه وآبلیمو-عرقیات گیاهی-لبنیات-عسل-بیسکویت-شیرینی وشکلات-آرد وغلات-چیپس واسنک-ساندویچ سرد-غذاهای آماده-بسته بندی حبوبات-بسته بندی خشکبار-رب گوجه فرنگی-مربا وترشی جات-دلستر- آبمعدنی-آب آشامیدنی-کره گیاهی-روغن نباتی وگیاهی-و....
66951107
 66494917
 66480375 
09121311551
 

 


           

 

 شرکت نوید پرتو نما


                                                                


   شرکت رابین صنعت هونام


    
تجهیزات دندان پزشکی آردین


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2221
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )