سبد خرید خالی است.
به وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان خوش آمدید.می توانید در این سایت به صورت رایگان ثبت نام کنید.
اگر به دندانپزشکی مراجعه کرده باشید، تجهیزاتی را می بینید که در همه مطب ها، مشابه یکدیگر است. تجهیزات عمومی دندانپزشکی شامل دستگاه ساکشن، یونیت، فسفر پلیت، آینه، وسایل معاینه و ... است که لازمه کار یک دندانپزشک است. اولین و مهمترین بخش در یک دندانپزشکی، مکانی است که بیمار با یک زاویه خوب، در مقابل دندانپزشک برای معاینه، قرار بگیرد. یونیت ها این امکان را برای بیمار فراهم می کنند. یک یونیت از چهار بخش تشکیل شده است. بخش اول، صندلی یا مکان دراز کشیدن بیمار است که بیمار روی آن به گونه ای دراز می کشد که پزشک تسلط کافی روی دهان و دندان بیمار را دارد. بخش دوم جعبه باکس است که وسایل لازم پزشک در آن قسمت قرار می گیرد. بخش سوم، چراغ است که با روشن شدن آن، آسیب های دندان از چشم دندانپزشک پنهان نمی ماند. بخش چهارم کراشوار است که شامل قسمت های لیوان پر کن، دستشویی و ساکشن می باشد.

+ گزینش(فیلتر) بر اساس:

سر ساکشن عروسکی مخصوص کودکان Angelus Flex Kids Ejectors
سر ساکشن عروسکی مخصوص کودکان Angelus Flex Kids Ejectors

سر ساکشن عروسکی با طراحی رنگارنگ و زیبا، مناسب کودکانی است که از وسایل درمانی دندانپزشکی هراس دارند. با استفاده از این سر ساکشن ها، کودکان احساس راحتی بیشتری خواهند داشت و ترس درونی آن ها اغلب کاهش می یابد.

پلایر رستـوریشن های پروتزی GC Pliers
پلایر رستـوریشن های پروتزی GC Pliers

پلایر GC Pliers مخصوص خارج کردن رستوریشن های پروتزی موقت، خارج کردن کور فلزی و خارج کردن رستوریشن های پروتزی، هنگام امتحان رستوریشن طراحی شده است.

شیلد محافظ صورت
شیلد محافظ صورت

شیلد محافظ صورت یکی از مهم ترین تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی در دندانپزشکی است که از اجزا صورت در برابر پرتاب اشیا، پاشش مواد و مایعات ( حتی شیمیایی ) حفاظت می کند.

رفلکتور دندانپزشکی LED – FSA
رفلکتور دندانپزشکی LED – FSA

رفلکتور دندانپزشکی LED – FSA با طراحی ساده و هوشمند، قابلیت تنظیم شدت نور از 7000 تا 42000 LUX را دارد. دستگیره های رفلکتور به راحتی جدا می شوند و قابلیت اتوکلاو در دمای 135 درجه را نیز دارند.

مینی یونیت MS 600 E
مینی یونیت MS 600 E

این مینی یونیت، با مقاومت و پایداری بالای کلیه قطعات، در شرایط آب و هوایی مختلف، بسیار کاربردی است. از مزایای مینی یونیت MS 600 E می توان به وزن کم آن اشاره کرد که قابلیت حمل آن را آسان نموده است.

یونیت صندلی FX
یونیت صندلی FX

هر یونیت دندانپزشکی از چهار قسمت تشکیل شده است که می توان به صندلی، جعبه باکس و تابلت، چراغ دندانپزشکی و کراشوار آن اشاره کرد. یونیت صندلی FX در مدل های گوناگون، با طراحی زیبا و کاربردی، قابلیت نصب لایت کیور، کوینرون را دارد. کنترل پایی این محصول بسیار راحت و روان است و قفل بازوی تابلت در آن، جهت جراحی های و ابزارهای سنگین طراحی شده است.

کمپرسور دندانپزشکی
کمپرسور دندانپزشکی

کمپرسور دستگاهی است که با استفاده از هوای فشرده برای یونیت دندانپزشکی استفاده می شود.

به جای اینکه فروشنده باشید، یک مشاور دلسوز باشید، آنگاه فروش خودش اتفاق می افتد. « برایان تریسی »
ما درپي نياز واقعي مشتري هستيم،نه كالاي ظاهري كه انتخاب كرده است!نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 709
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )