سبد خرید خالی است.
به وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان خوش آمدید.می توانید در این سایت به صورت رایگان ثبت نام کنید.

+ دسته بندی محصولات موجود در گروه تجهیزات تخصصی دندانپزشکی (3) :

+ گزینش(فیلتر) بر اساس:

دستگاه پیزوسرجری Pizosurgery FLEX
دستگاه پیزوسرجری Pizosurgery FLEX

این دستگاه دارای دو هندپیس متفاوت پزشکی و دندانپزشکی می باشد که در نتیجه می توان با تغییر هندپیس، از سر قلم های متنوع آن در دو حیطه پزشکی و دندانپزشکی بهره جست. این دستگاه در حیطه پزشکی بر خلاف سایر تجهیزات جراحی بافت سخت، با استفاده از لرزش های بسیار ریز اولتراسونیک تیغه جراحی، در دو جهت افقی و عمودی، همراه با پاشش آب همزمان، برای برش بافت سخت به کار می رود.

ایمپلنت 2 Aesthetica
ایمپلنت  2 Aesthetica

این ایمپلنت برای جبران بی نظمی های Bone Crest در نواحی بی دندان در One-Step Surgery بیشتر استفاده می شود. تنوع قطرها و اندازه Neck ها در این نوع ایمپلنت بسیار متفاوت است از این رو می توان از آن ها برای انواع کیس های کلینیکی استفاده کرد.

سری ایمپلنت واترپیک WP-100
سری ایمپلنت واترپیک WP-100

ایمپلنت واترپیک WP-100 است و کاربر می تواند طبق تحمل لثه ها شدت پرتاب آب را به حداقل یا حداکثر برساند. دستگاه در هر دقیقه 1200 ضربه را به سطح دندان وارد می کند. همچنین به دلیل قابلیت چرخش، می توان آن را برای تمامی نقاط دهان استفاده کرد. مخزن دستگاه 600 میلی لیتر گنجایش دارد و برای 90 ثانیه کار کافیست. بر روی این دستگاه یک کلید مخصوص نگهدارنده فشار آب قرار دارد که کاربر می تواند کار دستگاه را متوقف کند. سایز دستگاه ایمپلنت واترپیک WP-100، 25.15 * 14.22 سانتیمتر و وزن آن 1.090 کیلوگرم است. این دستگاه سبک و وزن آن در حدود 1.370 کیلو گرم است که براحتی می توان آن را با خود حمل کرد. دستگاه با برق شهری کار می کند.

به جای اینکه فروشنده باشید، یک مشاور دلسوز باشید، آنگاه فروش خودش اتفاق می افتد. « برایان تریسی »
ما درپي نياز واقعي مشتري هستيم،نه كالاي ظاهري كه انتخاب كرده است!
 


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1036
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )