سبد خرید خالی است.
به وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان خوش آمدید.می توانید در این سایت به صورت رایگان ثبت نام کنید.
در یک آزمایشگاه بیوشیمی، متخصصان به بررسی عملکرد اجزای سلولی می پردازند. با کمک تجهیزات بیوشیمی، اجزای سلولی مانند پروتئین ها، کربوهیدرات ها، اسید نوکلئیک ها و لیپیدها مورد بررسی قرار می گیرند. بررسی این اجزا، با کمک روش های گوناگونی مانند روش فتومتری، روش فلورومتری، فتومتری انعکاسی و کدورت سنجی یا نفلومتری صورت می گیرد. هم چنین متخصصین سم شناسی، مواد شیمیایی مضر، داروها و سمومی را که به بدن موجودات زنده آسیب می رسانند، بررسی می کنند. از مهم ترین تجهیزات آزمایشگاه بیوشیمی، سم شناسی و دارو می توان به دستگاه اتوآنالایزر اشاره کرد. با کمک این دستگاه، ترکیبات شیمیایی ماده مورد نظر، بررسی می شود. اساس سنجش های این دستگاه، اسپکتروفتومتری است. برای مثال، قند خون، مواد شیمایی خون، سم یا داروی موجود در خون، پس از جداسازی سرم خون و ترکیب آن با یک معرف، در این دستگاه به طور دقیق اندازه گیری می شود.

+ گزینش(فیلتر) بر اساس:

فتومتر بیوشیمی فرآزما
فتومتر بیوشیمی فرآزما

این فتومتر قابلیت ذخیره اطلاعات حداکثر 500 بیمار را دارد و مجهز به سیستم suction قوی برای نمونه برداری و جلوگیری از Carry Over می باشد.

اتوآنالایزر های بیوشیمی FURUNO ژاپن در سه مدل
اتوآنالایزر های بیوشیمی FURUNO ژاپن در سه مدل

دستگاه اتوآنالایزر FURUNO ساخت یکی از معتبرترین شرکت های ژاپنی در زمینه طراحی و تولید تجهیزات پیشرفته الکترونیکی و پزشکی است. این دستگاه دارای کووت های مجزای دائمی از جنس پیرکس است که با سطح مقطع چهار گوش و دیواره بدون انحنا، از شکست و پراکندگی نور جلوگیری می کند و به افزایش کارایی سیتم نوری منجر می شود.

اتوانالایزر HTI Biochem FC-200
اتوانالایزر HTI Biochem FC-200

این دستگاه مخصوص آزمایشگاه های تشخیص طبی و تحقیقاتی است و کاملا اتوماتیک می باشد. سرعت آن 240 تست در ساعت است.

دستگاه اتوآنالایزر Chemistry Analyzer BT – 4500
دستگاه اتوآنالایزر Chemistry Analyzer BT – 4500

این دستگاه دارای تاییدیه های FDA CE و آزمایشگاه رفرانس ایران است و دقت سمپلینگ دستگاه، 0.1 میکرولیتر می باشد.

اسپکتروفوتومتر
اسپکتروفوتومتر

دستگاه اسپکتروفتومتر شدت نور را به صورت تابعی از طول موج اندازه گیری می کند. در این دستگاه تابش الکترومغناطیسی در ناحیه مرئی و ماورابنفش جذب ماده می شود و شدت نور از روی شدت جذب مقدار ماده تعیین می شود.

فتومتر
فتومتر

فتومتر اساس شیمیایی بسیاری از واکنشها در موجودات زنده است که به منظور کشف ساختمان دو رشته‌ای دزاکسی ریبونوکلئیک اسید (DNA) ، جزئیات سنتز پروتئین از ژنها ، مشخص شدن ساختمان سه بعدی و مکانیسم فعالیت بسیاری از مولکولهای پروتئینی و .... کاربرد دارد.

اتو آنالایزر
اتو آنالایزر

اتوآنالایزرهای بیوشیمی به منظور افزایش سرعت پاسخ دهی، بهبود کیفیت نتایج، کاهش مصرف reagents و نیز کاهش تعداد پرسنل در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

به جای اینکه فروشنده باشید، یک مشاور دلسوز باشید، آنگاه فروش خودش اتفاق می افتد. « برایان تریسی »
ما درپي نياز واقعي مشتري هستيم،نه كالاي ظاهري كه انتخاب كرده است!
 


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1962
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )