سبد خرید خالی است.
به وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان خوش آمدید.می توانید در این سایت به صورت رایگان ثبت نام کنید.
                                                     وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان  سرمايه گذار مي پذيرد
در آزمایشگاه های ایمنی شناسی با کمک تجهیزات ایمونولوژی، واکنش های ایمنی بدن جانداران در برابر آنتی ژن ها مورد بررسی قرار می گیرد. بیماری هایی مانند حساسیت، نقص ایمنی و خود ایمنی مانند ام اس، گریوز، دیابت نوع یک، آرتریت روماتوئید و رماتیسم قلبی در این بخش بررسی می شوند. کسانی که قرار است عضوی را دریافت کنند، باید به انجام آزمایش های ایمونولوژی بپردازند تا از پذیرش یا پس زدن پیوند آگاه شوند. در سرولوژی یا سرم شناسی نیز با کمک تجهیزات سرولوژی، سرم خون و سایر مایعات بدن بررسی می شود. سرولوژی و ایمونولوژی ارتباط نزدیکی با هم دارند به همین دلیل برخی از تجهیزات آزمایشگاهی آن ها، مشابه یکدیگر است. تجهیزات ایمونولوژی و سرولوژی: اتوکلاو، الکتروسکوپ، میکروسکوپ، تجهیزات کشت سلولی از جمله تجهیزاتی هستند که در آزمایشگاه های ایمونولوژی و سرولوژی وجود دارند.

+ گزینش(فیلتر) بر اساس:

کیت سنجش Ferritin
کیت سنجش Ferritin

فریتین پروتئینی است که ذخیره آهن در بافت های بدن به ویژه در کبد، طحال و مغز استخوان را انجام می دهد. اندازه گیری فریتین سرم در تشخیص کمبود و زیادی آهن بدن نقش دارد. با کمک این کیت می توان به کم خونی فقر آهن و بیماری های مربوط به کاهش یا تجمع آهن پی برد.

کیت سنجش PSA
کیت سنجش PSA

این تست که از صحت بالایی برخوردار است جهت تشخیص سرطان پروستات و پایش درمان تومور از طریق جراحی یا سایر درمان ها کاربرد دارد.

کیت سنجش پرولاکتین Prolactin
کیت سنجش پرولاکتین Prolactin

اساس این کیت به روش ساندویچ و با استفاده از آنتی بادی های مونوکلونال می باشد.

کیت سنجش LH
کیت سنجش LH

هورمون LH دارای دو زیر واحد آلفا و بتا است که زیر واحد آلفا در سه هورمون LH، FSH، TSH به میزان یکسان از غده هیپوفیز ترشح می شود در حالی که زیر واحد بتا در آن ها متفاوت بوده و قابلیت اتصال به رسپتور مربوطه را دارد.

کیت سنجش FSH
کیت سنجش FSH

این هورمون و هورمون LH در کنترل رشد و فعالیت های تولید مثلی گنادها که شامل سنتز و ترشح هورمون های جنسی می شود، نقش دارند.

کیت سنجش HCG-Rapid
کیت سنجش HCG-Rapid

هورمون گنادوتروپین جفتی انسان (HCG)، گلیکوپروتئینی است که در دروان بارداری سنتز می شود. این هورمون، عملکرد هورمونی بیضه و غده آدرنال جنین را تعیین می کند و در تشخیص زودهنگام بارداری اهمیت دارد.

سنجش غلظت هورمون TSH
سنجش غلظت هورمون TSH

تعیین غلظت سرمی یا پلاسمایی هورمون محرک تیروئید (TSH)، به عنوان یک روش حساس در تشخیص پرکاری تیروئید اولیه و ثانویه می باشد. این هورمون با غلظت هورمون T3 و T4 رابطه عکس دارد. هر کیت سنجش TSH دارای دو پلیت 96 خانه ای، حاوی چاهک های پوشش داده شده با آنتی بادی ضد TSH است.

کیت سنجش T4
کیت سنجش T4

هورمون اصلی غده تیروئید، تیروکسین یا تترا یدو تیرونین T4 است که از تجزیه تیروگلبولین در فولیکول های تیروئیدی، در خون آزاد می شوند. قابل اطمینان ترین آزمایش غربالگری برای تشخیص اختلالات تیروئیدی در بیماران، اندازه گیری T4 توتال توسط روش های ایمونواسی است.

سنجش غلظت Free T3
سنجش غلظت Free T3

اندازه گیری غلظت Free T3 در خون عامل مهی در تشخیص بیماری های تیروئیدی محسوب می شود. با کمک این محصول، می توان به موارد پرکاری تیروئید یا غلظت T4 طبیعی و T3 افزایش یافته پی برد.

سنجش غلظت Free T4
سنجش غلظت Free T4

اندازه گیری غلظت Free T4 نقش مهمی در تشخیص بیماری های تیروئیدی دارد. سنجش میزان T4 آزاد از اهمیت ویژه ای برخوردار است و حالت واقعی کارکرد تیروئید با کمک این محصول مشخص می شود.

«« « 2/ » »»
 
 

            
شرکت پل ایده آل پارس

 شرکت لقمان پژوهش بهینه-تجهیز کننده آزمایشگاههای کارخانجات-صنایع غذایی شیمی ومیکروبی
-آزمایشگاه کنترل کیفی دانشگاهی وتحقیقاتی-تجهیز کامل آزمایشگاه:
کیک وکلوچه-نوشابه-آبمیوه وآبلیمو-عرقیات گیاهی-لبنیات-عسل-بیسکویت-شیرینی وشکلات-آرد وغلات-چیپس واسنک-ساندویچ سرد-غذاهای آماده-بسته بندی حبوبات-بسته بندی خشکبار-رب گوجه فرنگی-مربا وترشی جات-دلستر- آبمعدنی-آب آشامیدنی-کره گیاهی-روغن نباتی وگیاهی-و....
66951107
 66494917
 66480375 
09121311551
 

 


           

 

 شرکت نوید پرتو نما


                                                                


   شرکت رابین صنعت هونام


    
تجهیزات دندان پزشکی آردین


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2107
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )