سبد خرید خالی است.
به وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان خوش آمدید.می توانید در این سایت به صورت رایگان ثبت نام کنید.
                                                     وب سایت تجارت الکترونیک پزشکی ایرانیان  سرمايه گذار مي پذيرد
آشنایی با کمپانی های مطرح تولیدکننده تجهیزات تصویربرداری در دنیا
شرکت های متعددی در زمینه تولید تجهیزات تصویربرداری فعالیت دارند، در این مقاله به برخی از معروفترینها اشاره کرده ایم.
شرکت های متعددی در زمینه تولید تجهیزات تصویربرداری فعالیت دارند که در این میان برخی از آنها نام دارتر هستند. از جمله این کمپانی ها می توان چند مورد زیر را نام برد که به عنوان  شرکت های بزرگ و مطرح تولید تجهیزات تصویربرداری در دنیا شناخته شده اند.

شرکتFujifilm Holdings 

شرکت هلدینگ فوجی به عنوان یکی از معروف ترین تولیدکنندگان تجهیزات تصویربرداری پزشکی در دنیا شناخته شده است که مقر آن در شهر توکیو قرار دارد. اساس فعالیت این شرکت در زمینه تهیه فیلم های رنگی، دوربین های دیجیتال، مواد شیمیایی و خدماتی برای پرینت سریع، دستگاه های تولید عکس، کاغذ های رنگی، پرینترها، دستگاه های کپی و .... است.
همچنین این شرکت در زمینه تولید دستگاه های تخمین طول عمر بیولوژیک، ابزار ضبط صدا، تجهیزات اپتیک، وسایل الکترونیک و مواد جوهرافشان ، سیستم های پزشکی، سیستم های گرافیک و تهیه پنل های نمایشگرها هم فعالیت دارد. پرینترهای پزشکی، فیلم های خشک رادیوگرافی، سیستم های رادیوگرافی دیجیتال و ماموگرافی دیجیتال به عنوان اصلی ترین محصولات شرکت هلدینگ فوجی می باشند.

شرکت GE Healthcare 

شرکت جی هلسکِیر به عنوان یکی دیگر از شرکت های معروف در زمینه تولید محصولات تصویربرداری پزشکی است که در کشور انگلستان قرار دارد. این شرکت در تولید سرویس ها و تکنولوژی های پیشرو و مبتکرانه در صنعت تجهیزات پزشکی و خدمات مشاوره ای فعالیت می کند و فعالیت های خود را بر مبنای طراحی، توسعه و توزیع تجهیزات پزشکی در شاخه‌های فناوری اطلاعات پزشکی، مانیتورنگ بیمار، تصویربرداری پزشکی، طب تشخیصی، کشف دارو و زیست دارو گذاشته است.
شرکت جی هلسکیر به عنوان یکی از زیر شاخه های شرکت بزرگ جنرال الکتریک است که با ارائه خدماتی از قبیل بهبود عملکرد سرویس های ارائه راهکار، مدیریت دیجیتال اطلاعات، تشخیص از راه دور و سرویس های تعمیر محصولات تصویربرداری در بازار تجهیزات پزشکی محبوبیت زیادی را بدست آورده است. عمده محصولات این شرکت در شاخه های سلامت زنان، گوش حلق و بینی، ماسکواسکلتال، مراقب های اورژانسی، کاردیولوژی، نورولوژی، پزشکی اورژانس، آنکولوژی، رادیولوژی، اطفال و اورولوژی مورد استفاده قرار می گیرند.

شرکت  Siemens Healthcare

شرکت زیمنس یکی از کمپانی های  بزرگ جهان است که مقر آن در کشور آلمان قرار دارد اما شعبه های دیگری هم در کشورهای استرالیا، آمریکا و آفریقای جنوبی راه اندازی کرده است. این شرکت در زمینه تولید تجهیزات پرتونگاری و پرتودرمانی، تجهیزات کلینکال و تجهیزات تشخیصی فعالیت دارد که به طور دقیق می توان محصولات آن را شامل آنژیوگرافی، سی‌تی اسکن، فلوروسکوپی، ام ‌آر ‌آی، تصویربرداری مولکولی، پزشکی هسته ای، تجهیزات اتاق عمل، سیستم های فناوری اطلاعات و تجهیزات آزمایشگاهی دانست. زیمنس با تولید، توسعه و فروش سیستم های تشخیصی، درمانی، مواد مصرفی و سیستم های اطلاعات پزشکی محصولات خود را راهی بازار می کند.

شرکت فیلیپس

شرکت فیلیپس زیر مجموعه کمپانی فیلیپس الکترونیک است که مقر آن در شهر ماساچوست آمریکا قرار دارد. این شرکت در زمینه تولید مانیتورینگ بیمار، سیستم های تصویربرداری پزشکی، راهکارهای مدیریت اطلاعات پزشکی و تجهیزات قلبی فعالیت دارد و محصولات آن در زمینه سیستم های تصویربرداری، مراقبت از بیمار و انفورماتیک، راهکارهای بهداشت و درمان خانگی و خدمات مشتریان کاربرد دارد.

شرکت Shimadzu Corporation 

از دیگر شرکت های معتبر که در زمینه تولید تجهیزات تصویربرداری فعالیت دارند، می توان به شرکت شیمادزو اشاره کرد که در تولید تجهیزات پزشکی پیشرفته، تولیدات صنعتی و تولیدات فضایی فعالیت دارد. مقر این شرکت در شهر کیوتو قرار دارد و محصولات آن شامل تجهیزات دقیق اندازه گیری صنعتی، تجهیزات تصویربرداری پزشکی، تجهیزات فرودگاهی، ماشین های تست غیرمخرب، آنالیزورهای صنعتی و پزشکی، تجهیزات اندازه گیری طول عمر بیولوژیک، تجهیزات اپتیک، تجهیزات آزمایشگاهی و ماشین های تست نمونه گیری است.
 
نویسنده :  ویکی محتوا    |    1396/3/31
سایر مقالات این نویسنده :


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 370
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
تجهیزات پزشکی